Zprávy

Děti
Děti
Mládež
Mládež
Rodiny
Rodiny
Senioři
Senioři

Národní týden manželství 2018

1. 2. 2018

V týdnu od 12. do 18. února 2018 se uskuteční další ročník Národního týdne manželství. Nejen manželské páry tak mohou využít poradenství, přednášky, setkání a užít si i společnou zábavu.

Poradenství pro páry

Během úterý a středy nabízí zakladatel týdne manželství v ČR Petr Činčala PhD. poradenství pro páry zdarma. Objednat se můžete na telefonu 773 270 271.

Úterý 13. února

Jablíčko – centrum pro rodinu, 10.00 – 11.00 hodin
MANŽELSTVÍ A JEHO SMYSL V DNEŠNÍ DOBĚ
Má smysl manželství? Výhody a nevýhody, jak se vyrovnat s nesnázemi, které přináší naše doba. Beseda s psychologem a dlouholetým manželským poradcem Miroslavem Schovancem.

Jablíčko – centrum pro rodinu, odchod průvodu 16.00 hodin
MASOPUST
Tradice a zábava pro každého. Vítáme jednotlivce i celé skupiny. Sraz na parkovišti spolkového domu v maskách, fantazii se meze nekladou. Čeká vás průvod městem v maskách s živou muzikou, tanec, hry, občerstvení ukončení pochodu před OC Central.

Středisko volného času Vikýř, 18.00 hodin
LETNÍ KINO V ZIMĚ
Netradiční zážitek a oslava svátku zamilovaných v předvečer Sv. Valentýna. Letní kino v mrazivém zimním podvečeru u přehrady pod prutem s horkým svařákem. Stačí si zakoupit svařák za 50,- Kč – projekce filmu je k zakoupenému občerstvení zdarma. Rezervace voucherů na svařák sipkova@vikyr.cz

Středa 14. února

Jablíčko – centrum pro rodinu, 9.00 – 16.00 hodin
VALENTÝNSKÉ VÝTVARNÉ DÍLNY PRO DOSPĚLÉ
Přijďte si vyrobit osobní dárek pro své nejbližší, nebo udělat radost sami sobě. Vybírat můžete ze třech workshopů: tvorba obrázků a krabičky stylem mixmedií, výroba originálních flísových náhrdelníků, zdobení textilu.
Rezervace na tel. 773 270 271 nebo info@centrumjablicko.cz

Středisko volného času Vikýř, 15.00 hodin
VALENTÝN S VIKÝŘEM V OC CENTRAL
Oslava svátku zamilovaných – přijďte si do OC Central nechat udělat zamilovanou fotku. Když budete mít štěstí, potkáte se také s Amorky a dostanete malý dárek.

Jablíčko – centrum pro rodinu, 17.00 – 19.00 hodin, velký sál spolkového domu
ŠŤASTNĚ AŽ DO SMRTI, NENÍ TO JEN POHÁDKA
Přednáška PhDr. Petra Činčaly, PhD., zakladatele týdne manželství v ČR.
V rámci přednášky je v Jablíčku zajištěno hlídání dětí zdarma (nutné se hlásit předem na tel. 773 270 271 nebo info@centrumjablicko.cz)

Pátek 16. února

Jablíčko – centrum pro rodinu, 10.00 – 11.00 hodin
VALENTÝNSKÁ DÍLNA PRO NEJMENŠÍ
Tvoření výrobků pro tatínky, maminky, babičky, dědečky a vůbec pro všechny koho máme rádi. Dílnička bude probíhat v rámci hudebně výtvarného kroužku.

Kostel Nejsvětějšího srdce Ježíšova na Horním náměstí, 17.00 hodin
MŠE SVATÁ
Bohoslužba za jablonecké rodiny s promluvou zaměřenou na manželství a rodinný život. Pořádá Římskokatolická farnost Jablonec nad Nisou.

Oříšek – studio pro děti, 16.00 – 17.00 hodin
MUZIKOHRÁTKY PRO ŠŤASTNÉ MANŽELSTVÍ A RODINU
hudební hodinka zaměřená na radostná zpívání, rytmická cvičení, zábavné hraní na různé hudební nástroje, muzikoterapie a relaxace. Nutná rezervace místa. Více na www.studioorisek.cz

sobota 17. února

Jablíčko – centrum pro rodiny, 16.00 – 18.00 hodin
VALENTÝNSKÝ MAŠKARNÍ BÁL
Program pro celou rodinu, děti vstup v maskách. Čeká vás dětská diskotéka, bonbónový déšť a tombola. Koná se ve velkém sále spolkového domu. Na akci se hlaste předem.
Rezervace na tel. 773 270 271 nebo info@centrumjablicko.cz

Jablíčko – centrum pro rodiny, 19.00 - 9.00 hodin
PYŽAMOVÁ PÁRTY V JABLÍČKU
Večer plný her, zábavy a pohádek, spaní v mateřském centru mezi hračkami.
Jen pro děti – rodičům vstup zakázán. Cena po předložení vstupenky na Salsa night: 100 Kč/dítě. Cena pro ostatní: 500 Kč/dítě. Hlaste se do 11.2.
Rezervace na tel. 773 270 271 nebo info@centrumjablicko.cz

Eurocentrum Jablonec nad Nisou, 20.00 hodin
SALSA NIGHT 2018
Devítičlenný salsa orchestr La Descarga Salsa Orchestra (Kuba, Peru, Itálie, Austrálie, Slovensko, ČR), Dj Javier (Columbie), taneční vystoupení, animace a miniškola Ruben-Dance (Dominikánská rep.) a jejich hostů z Kuby a z Brazílie.

Sobota 17.2. – neděle 18.2.
Eurocentrum Jablonec nad Nisou, 13.00 – 16.00 hodin
WORKSHOP KUBÁNSKÝCH A DOMINIKÁNSKÝCH TANCŮ
Doprovodný program akce Salsa Night 2018 v Eurocentrum. Výuka tanců Merengue, Bachata, Salsa Cubana, Reggaeton, Danza de Cuba, Rumba, Mambo a Chachachá se zkušenými lektory Mariou Echemendia a Rubenem Peguero.

pátek 16. 2. – neděle 18.2.
Středisko volného času Vikýř
RELAXAČNÍ POBYT PRO PÁRY I CELÉ RODINY
Relaxační pobyt je určen pro každého, kdo si chce odpočinout a obnovit své duševní síly. Na pobytu budeme mít relaxační hudební nástroje a dle chuti zúčastněných budeme tvořit vlastní relaxační hudbu. Vyzkoušet si budeme moci mimo jiné i pentatonicky laděné nástroje jako kovový buben, zvonkohru, kokosový ořech, kantelu…, Informace sipkova@vikyr.cz

Partneři a spolupořadatelé akcí

Statutární město Jablonec nad Nisou
Eurocentrum Jablonec nad Nisou, s.r.o.
Jablíčko – centrum pro rodiny, z.s.
Oříšek – Studio pro děti, s.r.o.
Římskokatolická farnost Jablonec nad Nisou
Středisko volného času Vikýř

Další informace