Zprávy

Zákaz návštěv v Nemocnici Jablonec nad Nisou
9. 1. 2017

Jablonecká nemocnice informuje o vyhlášení zákazu návštěv na všech svých lůžkových odděleních z důvodu chřipkové epidemie! Tento zákaz vystavila s platností od úterý 10. ledna 2017.

Skibusem do Jizerských hor a Krkonoš
2. 1. 2017

Také v této lyžařské sezóně bude možné využít pravidelných linek skibusů, které zájemce dopraví do Krkonoš i Jizerských hor

Turistické infocentrum v Jablonci slaví v prosinci 20 let
16. 12. 2016

Informační servis pro turisty, dnes považovaný za samozřejmost, byl před 20 lety v Jablonci novinkou. Turistické informační centrum se slavnostně otevřelo v prosinci roku 1996 a bylo vůbec prvním svého druhu v Jizerských horách.

V jablonecké literární soutěži je stále více dospělých autorů
8. 12. 2016

Do 16. ročníku literární soutěže Městské knihovny v Jablonci nad Nisou přišlo celkem 172 prací. Na soutěži knihovna už druhým rokem spolupracuje se statutárním městem, a tak cenu třiceti ohodnoceným předával náměstek primátora Pavel Svoboda společně s herečkou Činoherního klubu Praha Ladou Jelínkovou.

70 let dětského oddělení v knihovně
1. 12. 2016

Oddělení pro děti a mládež jablonecké knihovny slaví 70 let od svého otevření. Knihovna si toto důležité výročí připomene několika akcemi.

Samolepky a odznaky pro lyžaře budou opět již brzy v prodeji
29. 11. 2016

V řádu několika dnů budou opět k dostání na vybraných prodejních místech samolepky a odznaky s logem Jizerské magistrály. Předměty jsou určeny pro lyžaře, kteří se chtějí podílet na spolufinancování Jizerské lyžařské magistrály.

Vánoční strom v Jablonci bude mít nové ozdoby
22. 11. 2016

Vánoční strom na Mírovém náměstí v Jablonci nad Nisou bude letos zhruba jedenáctimetrový smrk ztepilý. Městu ho darovala rodina Jindrových z Maršovické ulice. Jako dárek k letošnímu výročí 150 let od povýšení Jablonce na město dostane strom nové vánoční ozdoby.