Zprávy

Po Jablonci nejlépe s novou mapou
16. 2. 2017

Město Jablonec nad Nisou v posledních letech zažívá velké změny nejen stavebního charakteru. Víte, že v Jablonci je 6 nových ulic? Nebo kde budou v brzké době vybudovány další kruhové objezdy, kde hledat Muzeum hraček, patřičný úřad, lékárnu či kde jsou dětská hřiště? To vše najdete v novém plánu Jablonce, který vydalo Jablonecké kulturní a informační centrum.

Nemocnice se zúčastnila akce „Živá knihovna povolání“
15. 2. 2017

Projít se živou knihovnou povolání se mohli ve středu 15. února žáci posledních ročníků základních škol v jabloneckém Eurocentru. Městská nemocnice se zúčastnila jako jeden z dvanácti zaměstnavatelů a představila možnosti povolání ve zdravotnickém zařízení.

Zákaz návštěv zrušen
14. 2. 2017

Od úterý 14. 2. 2017 je zrušen zákaz návštěv v celé Nemocnici Jablonec nad Nisou. Samozřejmě zdravotnické zařízení i nadále žádá osoby, které mají u sebe sebemenší podezření na onemocnění, aby z důvodu ochrany svých blízkých na návštěvu nechodili. Děkujeme.

Nemocnice získala dotaci na modernizaci přístrojového vybavení
14. 2. 2017

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. uspěla na konci roku 2016 při získání dotace na dva projekty spolufinancované Evropskou unií. Projekty s názvem Nemocnice Jablonec nad Nisou – Návazná péče I. a II. obdrží celkovou částku až 151 mil. Kč.

Historie Jizerské 50 pro velký úspěch tématem besedy v Jablonci n. N.
10. 2. 2017

Jizerská 50 – fenomén, který zařadil Jizerské hory mezi nejvyhledávanější běžkařská střediska, se za několik dní dočká svého 50. ročníku. Počátky závodu, atmosféru tehdejší doby a smutný osud Expedice Peru 1970 přiblíží na besedě v Domě manželů Scheybalových v Jablonci nad Nisou Libor Čech, dlouholetý člen Horské služby.

Gábina je opět hvězda, Bára získala Krajánka
7. 2. 2017

Vítězové v anketě Sportovec roku 2016 za Jablonecko jsou známi a ceny si včera převzali. Někteří mohli přijít osobně, jiní poslali pozdrav a svého zástupce. Sportovní sezona, zejména lyžařská, je v plném proudu.

Vlněná dílna v ekocentru
7. 2. 2017

V sobotu 11. února bude od 14 do 17 hodin pro veřejnost v Jabloneckém ekoncentru připravena vlněná dílna.

Jablonec vyhlásil kalamitní stav
16. 1. 2017

Kalamitní stav I. stupně vyhlásil dnes v jedenáct hodin dopoledne jablonecký magistrát kvůli přívalům sněhu, které zasypaly město. Během víkendu a dnešní noci napadlo 53 cm.