Zprávy

Jarní prázdniny v Jablíčku
27. 2. 2017

Jarní prázdniny letos právě uplynuly a v Centru pro rodinu Jablíčko se mimo jiné nesly také v duchu příměstského tábora. Nesl jednoduchý a výstižný název Jarní příměstský tábor s Jablíčkem.

Aktuality z pediatrie
27. 2. 2017

Nemocnice Jablonec nad Nisou přichází s několika příznivými zprávami týkajícími se úzce jejího dětského oddělení. Najdete mezi nimi také charitativní výzvu i milé pozvání.

Vedle Eurocentra žilo i Jablíčko
21. 2. 2017

V samém závěru letošního Národního týdne manželství ve městě se doslova strhla lavina zajímavých akcí. Pro dospělé organizátoři připravili taneční workshopy a tradiční Salsa Night v Eurocentru, dětem se zase naplno věnovalo Centrum pro rodinu Jablíčko.

Jarní příměstský tábor Jablíčka
21. 2. 2017

Centrum pro rodinu Jablíčko za sebou má svůj první den jarního příměstského tábora. V jeho rámci se mladí táborníci vydali po stopách Yettiho.

Hudba pro šťastné manželství a rodinu
20. 2. 2017

Do letošního městského programu Národního týdne manželství se aktivně zapojilo také Studio pro děti Oříšek. Zájemcům nabídlo rodinný koncert s hudební školou Yamahou.

Jarní prázdniny
17. 2. 2017

Jarní prázdniny obvykle trvají jeden týden. Přesné termíny všech období volna s předstihem určuje směrnice ministerstva školství. Podle organizace školního roku 2016/2017 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích jsou jarní prázdniny rozděleny do šesti termínů.

 

Nemocnice získala dotaci na modernizaci přístrojového vybavení
14. 2. 2017

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. uspěla na konci roku 2016 při získání dotace na dva projekty spolufinancované Evropskou unií. Projekty s názvem Nemocnice Jablonec nad Nisou – Návazná péče I. a II. obdrží celkovou částku až 151 mil. Kč.

Zákaz návštěv zrušen
14. 2. 2017

Od úterý 14. 2. 2017 je zrušen zákaz návštěv v celé Nemocnici Jablonec nad Nisou. Samozřejmě zdravotnické zařízení i nadále žádá osoby, které mají u sebe sebemenší podezření na onemocnění, aby z důvodu ochrany svých blízkých na návštěvu nechodili. Děkujeme.