Zprávy

Kulatý stůl již počtvrté
16. 6. 2017

Kulatý stůl, veřejná diskuze za účasti odborníků, se konal ve velkém sále CSS v úterý 23. května. Záměrem je vždy propojovat zdravotní a sociální systém na místní úrovni a hledat vhodná východiska.

Sportovní Klobouková slavnost
16. 6. 2017

Poslední květnový den proběhla v Klubu seniorů Novoveská tradiční Klobouková slavnost, na kterou jablonecké seniory napříč jednotlivými kluby pozval primátor města Petr Beitl.

Obřadní síň hostila seniory-akademiky
15. 6. 2017

V CSS proběhla letos na jaře další část velmi oblíbeného vzdělávacího projektu Akademie seniorů. Téměř 40 zájemců docházelo na přednášky, které měly společné téma Právo a bezpečnost.

Oslavy Velikonoc
24. 4. 2017

Tak jako každý rok, oslavili i letos jabloneční senioři ve velkém sále CSS velikonoční svátky. K jarní náladě přispěli i členové folklórního souboru Nisanka, kteří přítomné seniory seznámili s tradičním krojem a písničkami z našeho kraje.

Senioři pomáhali
24. 4. 2017

V předvelikonočním týdnu se nejen jablonečtí senioři zapojili do Sbírky pro Naději. Jedná se o již tradiční a zažitou spolupráci, během které se vybírají potraviny a pochutiny.

Jablonec v Japonsku
24. 4. 2017

V předstihu ukončit půst, sejít se, pobavit se a zatancovat si – to byl hlavní cíl již tradičního jarního bálu. Loni byl hlavním motivem puntík, letošní téma zavánělo dálkou a exotikou.

Slovo nejde pro jablonecké škrpálníky neexistuje
24. 4. 2017

Jablonečtí senioři v pátek (21. 4.) vyrazili na svůj první výlet z letošního, již 5. ročníku cyklu výletů Jablonecký škrpál. Z nádraží v Jablonci nad Nisou jich směrem na Liberec odjíždělo více než sedmdesát.