Tipy na akce pro rodiny

Jizerkovi
Jizerkovi
Pozvánky
Pozvánky
Prázdniny
Prázdniny
Prorodinné organizace
Prorodinné organizace
Výtvarná výstava dětí, žáků a studentů
28. 4. 2017

Statutární město Jablonec nad Nisou Vás ve spolupráci s Eurocentrem Jablonec nad Nisou s.r.o. zve na VÝTVARNOU VÝSTAVU DĚTÍ, ŽÁKŮ A STUDENTŮ, která proběhne ve výstavních pavilonech Eurocentra od 4. 5. do 17. 5. 2017. Téma výstavy je „Pohádkový život“.

Lampiónový průvod s ohňostrojem
24. 4. 2017

Již tradičně poslední dubnový den proběhne ohňostroj u jablonecké přehrady. I letos je naplánován lampiónový průvod, který opět vyrazí od Rybářské bašty k prostoru před loděnicí.

 

Pouzarův Mr. T v jabloneckém kostele svaté Anny
12. 4. 2017

Plastika vysoká 360 cm vyrobená z akrylátového skla, duralu a oceli nově zdobí interiér kostela svaté Anny v Jablonci nad Nisou. Jejím autorem je mladý výtvarník Martin Jošt Pouzar, který ji nazval Mr. T.  K vidění bude v době velikonočních slavností, jarních koncertů a akcí, které se chystají na letní sezónu.

Tradiční zábavný výšlap kolem Kokonína
12. 4. 2017

Všechny zájemce o pořádné dobrodružství opět po roce volá Neználkova pohádková šlápota! Přijďte plnit originální úkoly na připravená pohádková stanoviště.

Jablíčko v letošním květnu
10. 4. 2017

Přinášíme Vám akce Centra pro rodinu Jablíčko plánované na květen 2017. Jejich seznam je tradičně velmi pestrý a bohatý.