Vítejte na stránkách s informacemi nejenom pro rodiny.
Den rodiny 2017

Letošní Den rodiny můžte oslavit v neděli 14. května v retro stylu u jablonecké přehrady.

S kartou SPORT je možné ušetřit 350 korun na vstupném

Na podzim roku 2016 město společně se Sportem Jablonec v rámci prorodinné politiky vydalo Rodinnou kartu SPORT pro vstup na některé z městských sportovišť. Ta umožňovala po desáté návštěvě využít jakoukoli z nabízených sportovních aktivit zdarma.

Zápis dětí do mateřských škol

Ve středu 10. května 2017 v době od 8:00 do 16:00 hodin proběhne zápis k předškolnímu vzdělávání v mateřských školách v Jablonci nad Nisou na školní rok 2017/2018.

 

Výtvarná výstava dětí, žáků a studentů

Statutární město Jablonec nad Nisou Vás ve spolupráci s Eurocentrem Jablonec nad Nisou s.r.o. zve na VÝTVARNOU VÝSTAVU DĚTÍ, ŽÁKŮ A STUDENTŮ, která proběhne ve výstavních pavilonech Eurocentra od 4. 5. do 17. 5. 2017. Téma výstavy je „Pohádkový život“.

Prázdniny v jabloneckých školkách

I letos v létě Jablonec nad Nisou zajistí v sedmi týdnech prázdninový provoz v mateřských školách. Všechny mateřinky budou zavřené pouze v prvním prázdninovém týdnu, kdy jsou jen 3 pracovní dny a pak v týdnu od 31. 7 do 4. 8.

 

Lampiónový průvod s ohňostrojem

Již tradičně poslední dubnový den proběhne ohňostroj u jablonecké přehrady. I letos je naplánován lampiónový průvod, který opět vyrazí od Rybářské bašty k prostoru před loděnicí.

 

Slovo nejde pro jablonecké škrpálníky neexistuje

Jablonečtí senioři v pátek (21. 4.) vyrazili na svůj první výlet z letošního, již 5. ročníku cyklu výletů Jablonecký škrpál. Z nádraží v Jablonci nad Nisou jich směrem na Liberec odjíždělo více než sedmdesát.

 

Vylosování rodinných karet

Projekt Jablonecká rodinná karta - sport prochází výraznými změnami systému, o kterých budeme informovat v příštím týdnu. Nyní u této příležitosti došlo také na slosování vydaných karet o věcné ceny.